O Blogu

Blog stworzyłem w 2017 roku i obecnie (2021 r.) jest nieco zaniedbany. Wybacz. Aktualnie jestem skupiony na rozwijaniu front-endu i projektach z tym związanych. Kolega Kamil, który również chciał się tu udzielać — aktualnie zajmuje się czymś innym. Obiecuje sobie, że w niedługim czasie odświeżę to miejsce. Pozbędę się WordPress na rzecz własnego kodu, zautomatyzuje i poprawię notatki, aby wpisy pojawiały się częściej.

Mam plan

Nie zamierzam porzucić tego miejsca. Mam plan, aby wykorzystać Reacta (może Gatsby?) połączony z jakimś headless CMS-em np. DatoCMS. Druga sprawa to częstsze udostępnianie wpisów. Treści, na których będę chciał się skupić to artykuły oparte o moje notatki programistyczne i inne wpisy ze świata front-endu.

Chcesz się z nami skontaktować?

kontakt@interesujacyblog.pl

Autorzy:

Sebastian

Frontendowiec, informatyk zainteresowany wszystkim, co z technologią związane. Miłośnik kotów i fan motoryzacji. W wolnych chwilach czyta książki i podróżuje. Wcześniej autor w redakcji Testhub.pl

Kamil

Informatyk, geek któremu obsługa programów graficznych i TWRP Recovery nie jest obca. Obecnie bardzo zajęty. W wolnych chwilach biega z aparatem, grzebie w terenówkach i wizualizuje swoje pomysły .